473661-2017 - ÄndringSverige-Gävle: Tolktjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Förmedling av språktolkar.
Referensnummer: RS 2017/1173
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79540000 Tolktjänster
II.1.4.
Kort beskrivning