2. Förfarande
Förfarande
Titel: Personskydd STK 2026-391
Beskrivning: Personskyddsuppdrag för ledande befattningshavare och tjänstemän samt inom boendemiljö exempelvis socialförvaltningen.
Intern identifierare: STK 2026-391
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79700000 Undersöknings- och säkerhetstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Personskydd
Beskrivning: Personskydd för ledande befattningshavare och tjänstemän samt personal inom boendemiljöer exempelvis Hälsa, vård och omsorg.
Intern identifierare: Personskydd