See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Profilprodukter
Beskrivning: Region Uppsala har för avsikt att teckna ett ramavtal för profilprodukter.
Intern identifierare: UPPH2024-00065
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 22000000 Trycksaker och tillhörande produkter
Ytterligare klassificering (cpv): 22462000 Reklammaterial, 22900000 Diverse trycksaker, 39294100 Informations- och marknadsföringsprodukter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000