473970-2019 - KonkurrensutsättningSverige-Trollhättan: Skadeförsäkringar
Meddelande om upphandling
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Försäkringsupphandling Trollhättan stad motor 2020
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
66515000 Skadeförsäkringar
II.1.4.
Kort beskrivning
Motorfordonsförsäkring för Trollhättan stad 2020 01 01 - 2023 12 31 med möjlighet till 2 års förlängning, 1 år i sänder.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen