Kontraktets, ramavtalets eller det dynamiska inköpssystemets löptid Start: 01/10/2023Slut: 30/09/2028
Detta kontrakt kan förlängas: ja
Beskrivning av förlängning:
Två förlängningsperioder, 24 månader + 12 månader till maximal kontraktstid 2031-09-30.