474161-2018 - ÄndringSverige-Borlänge: Anläggningsarbeten för flerfamiljshus
Rättelse
Byggentreprenader
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Studievägen, nybyggnation av flerbostadshus
Referensnummer: 81654
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45211000 Anläggningsarbeten för flerfamiljshus
II.1.4.
Kort beskrivning
Två byggnader med totalt 80 lägenheter.