2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI Steriliseringsmaterial upphandlingsgrupp 400
Beskrivning: Detta är en RFI Request for information på del av upphandlingsdokumentet som avser artikelspecifikationen. Lämna era synpunkter och bifoga fil.
Intern identifierare: VF2024-00023
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33191000 Utrustning för sterilisering, desinfektion och hygien