2. Förfarande
Förfarande
Titel: Webbutik för småinköp av livsmedel och hygienartiklar
Beskrivning: Webbutik för småinköp av livsmedel och hygienartiklar
Intern identifierare: 541/23
Typ av förfarande: Öppet
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
Ytterligare klassificering (cpv): 33700000 Hygienartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Webbutik för småinköp av livsmedel och hygienartiklar