2. Förfarande
Förfarande
Titel: Cell sorter
Beskrivning: cellsorter
Intern identifierare: V-2024-0433
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38434580 Immunoassay-analysatorer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Requirements (1)