Huvudsaklig CPV-kod 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Konsultuppdraget avser detaljprojektering och framtagande av komplett förfrågningsunderlag och bygghandling för utförandeentreprenad avseende allmän platsmark vid Celsiusgatan, med utgångspunkt från trafikförslag och detaljplan.