474618-2019 - ResultatSverige-Ludvika: Konstruktionsmaterial
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Byggarbeten - Hedemora
Referensnummer: GNU 2019/54
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
44110000 Konstruktionsmaterial
II.1.4.
Kort beskrivning
Byggarbeten - servicetjänster till Hedemora kommun, AB Hedemorabostäder och Hedemora kommunfastigheter AB.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
44110000 Konstruktionsmaterial, 44230000 Byggnadssnickerier
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen