474790-2018 - ÄndringSverige-Stockholm: Glasögon
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Glasögon
Referensnummer: 23.3-793-18
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33734000 Glasögon
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av ett statligt ramavtal för glasögon.