See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Snöröjning och halkbekämpning på Älvdalen Vatten och Avfalls anläggningar
Beskrivning: Snöröjning och halkbekämpning på Älvdalen Vatten och Avfalls anläggningar.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90620000 Snöröjning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Flötningen /Storbo
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:116051:Lot:1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Drevdagen
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:116051:Lot:2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Grövelsjön
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:116051:Lot:3
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Storsätern
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:116051:Lot:4
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Vassbo
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:116051:Lot:5
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: Idre by
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:116051:Lot:6
Del (anbudsområde): LOT-0007
Titel: Särnaheden
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:116051:Lot:7
Del (anbudsområde): LOT-0008
Titel: Särna by
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:116051:Lot:8
Del (anbudsområde): LOT-0009
Titel: Nornäs
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:116051:Lot:9
Del (anbudsområde): LOT-0010
Titel: Lövnäs
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:116051:Lot:10
Del (anbudsområde): LOT-0011
Titel: Åsen/Brunnsberg
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:116051:Lot:11
Del (anbudsområde): LOT-0012
Titel: Evertsberg
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:116051:Lot:12
Del (anbudsområde): LOT-0013
Titel: Blyberg
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:116051:Lot:13
Del (anbudsområde): LOT-0014
Titel: Älvdalen by
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:116051:Lot:14
Del (anbudsområde): LOT-0015
Titel: Klutsjön
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:116051:Lot:15
Del (anbudsområde): LOT-0016
Titel: Idrefjäll
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:116051:Lot:16
Del (anbudsområde): LOT-0017
Titel: Foskros
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:116051:Lot:17
Del (anbudsområde): LOT-0018
Titel: Skärbo
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:116051:Lot:18
Del (anbudsområde): LOT-0019
Titel: Foskvallen
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:116051:Lot:19
Del (anbudsområde): LOT-0020
Titel: Nybo/Floåsen
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:116051:Lot:20