Huvudsaklig CPV-kod 45231300 Anläggningsarbete för vatten- och avloppsledningar
II.1.4.
Kort beskrivning
Götene Vatten & Värme AB upphandlar entreprenadarbeten med ledningsdragning VA med partnering som samarbetsform.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 45231110 Rörläggningsarbete, 45231113 Omläggning av rörledningar, 45232420 Anläggningsarbete för avloppsledningar, 71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen