2. Förfarande
Förfarande
Titel: Slide Scanner
Beskrivning: Lund University is issuing an invitation to tender for a Slide Scanner.
Intern identifierare: V 2024/1042
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38510000 Mikroskop
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Mallar Engelska (2)