475009-2024 - Resultat
Sverige – Ultraljudsapparat – Ultraljud för hjärtat, till Lasarettet i Ystad
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelUltraljud för hjärtat, till Lasarettet i Ystad
BeskrivningUpphandlingen avser ett (1) styck ultraljudssystem inklusive transducer för användning inom ekokardiografiska undersökningar vid Klinisk fysiologi på Ystad lasarett.
Intern identifierare2023-O003219
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33112200 Ultraljudsapparat
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelAdministrativa föreskrifter - Över tröskelvärde (4) (1) (1)