47504-2021 - ÄndringSverige-Stockholm: Film- och videoproduktion
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Filmproduktion, SLL1916
Referensnummer: FSN 2020-0336
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
92111000 Film- och videoproduktion
II.1.4.
Kort beskrivning
Region Stockholm har för avsikt att upphandla filmproduktion.