47508-2021 - ÄndringSverige-NORRKÖPING: Företagshälsovård
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Företagshälsa
Referensnummer: 3.2.1-2021-319
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
85147000 Företagshälsovård
II.1.4.
Kort beskrivning
Migrationsverket är i behov av en leverantör som kan tillhandahålla företagshälsovård. Migrationsverket har verksamhet spridd över hela landet vilket innebär att tjänsten sträcker sig från Norr till Söder.