475148-2024 - Resultat
Sverige – Eldistribution – Upphandling ramavtal tekniska konsulter
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelUpphandling ramavtal tekniska konsulter
BeskrivningKungälv Energi tillsammans med Lerum Energi och Mölndal Energi bjuder in till upphandling av ramavtal för tekniska konsulter. För detaljer se förfrågningsunderlaget.
Intern identifierare24/2
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 65310000 Eldistribution
Ytterligare klassificering (cpv): 71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster, 71314000 Energi och tillhörande tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000