475182-2021 - ÄndringSverige-Norrtälje: Anläggningsarbete
Rättelse
Byggentreprenader
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Totalentreprenad avseende upprustning av kajkontruktion i Socitetsparken
Referensnummer: KS 2021-1543
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45000000 Anläggningsarbete
II.1.4.
Kort beskrivning
Totalentreprenad upprustning kajanläggning.