2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av transport och omhändertagande av vattenverksmull från Görvälnverket.
Beskrivning: Upphandling av transport och omhändertagande av vattenverksmull från Görvälnverket.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90513000 Hantering av ofarligt avfall
Ytterligare klassificering (cpv): 90513700 Transport av slam, 90513800 Behandling av slam, 90513900 Hantering av slam
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001