See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Borst till sopmaskiner
Beskrivning: Kristianstads kommun önskar anbud på borst till sopmaskiner.
Intern identifierare: TN 2026/201
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34921000 Utrustning för väghållning
Ytterligare klassificering (cpv): 34921100 Gatsopningsmaskiner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Borst till sopmaskiner