See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Utrustning för EMG och neurografi
Beskrivning: Region Skåne och Region Blekinge har för avsikt att upphandla nio (9) stycken utrustningar för EMG och neurografi varav 3 stycken till Malmö, 4 stycken till Lund, 1 styck till Helsingborg och 1 styck till Karlskrona, med möjlighet för Region Skåne och Region Blekinge att avropa ytterligare tre (3) stycken utrustningar på option.
Intern identifierare: 2023-O000608
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Administrativa föreskrifter - Över tröskelvärde (1)
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Information till anbudsgivarens om hur Region Skåne hanterar personuppgifter vid upphandling (1)