2. Förfarande
Förfarande
Titel: Teknikstöd Signal
Beskrivning: Resurskonsult inom området signalteknik- teknikstöd.
Intern identifierare: KOM-420871
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71311230 Järnvägsingenjörstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Teknikstöd Signal