2. Förfarande
Förfarande
Titel: Skadedjursbekämpning
Beskrivning: Upphandlingen avser skadedjursbekämpning och vid behov sanering från skadedjur inom hela beställarens arbetsområde.
Intern identifierare: 25SVOA328
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77610000 Gillring av fällor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Skadedjursbekämpning