2. Förfarande
Förfarande
Titel: Teleskoplastare - tre stycken
Beskrivning: tre teleskoplastare
Intern identifierare: 25/78
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 42410000 Lyft- och hanteringsutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000