475590-2026 - Resultat
Sverige – Städning och renhållning – Lokalvård 2026
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelLokalvård 2026
BeskrivningLokalvård
Typ av förfarandeSelektivt
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90900000 Städning och renhållning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelSödra kommundelen
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:120090:Lot:1
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelNorra kommundelen
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:120090:Lot:2
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelCentrum Väst
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:120090:Lot:3
Del (anbudsområde)LOT-0004
TitelCentrum Mitt
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:120090:Lot:4
Del (anbudsområde)LOT-0005
TitelCentrum Öst
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:120090:Lot:5