See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Banktjänster
Beskrivning: Upphandlingen avser bankrelaterade tjänster till Malmö stad.
Föregående meddelande: 012533-2023
Intern identifierare: STK-2023-1378
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 66110000 Banktjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000