2. Förfarande
Förfarande
Titel: TI 2026-0148 Daglig verksamhet LSS 9§10p
Beskrivning: Upphandling av Daglig verksamhet LSS 9§10p till Södertälje kommun.
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Förfarandets viktigaste kännetecken: Sociala tjänster
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85310000 Socialt arbete
Ytterligare klassificering (cpv): 85311200 Social omsorg för handikappade
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: TI 2026-0148 LSS Daglig verksamhet