Beskrivning av upphandlingen
Upphandling av statligt ramavtal avseende Kontorsmateriel med tillhörande tjänsterna skåpservice, avisering och inbärning.
Varorna är fördelade inom nedanstående varugrupper:
2. Pennor
5. Almanackor, planering och konferensmaterial