475729-2018 - ÄndringSverige-Motala: Installation av brandlarmssystem
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Fastighetsunderhåll Installationer av säkerhetssystem
Referensnummer: UH-2018-124
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45312100 Installation av brandlarmssystem
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser ramavtal för fastighetsunderhåll installationer, reparation och underhåll av säkerhetssystem så som inbrottslarm, brandlarm och passersystem.