475745-2017 - ÄndringSverige-Stenungsund: Arkitekttjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
0670-17 Ramavtal Planarkitekt.
Referensnummer: 17/7
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
71200000 Arkitekttjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Avtalet omfattar köp och leverans av planarkitekttjänster för alla Stenungsunds kommuns verksamheter.