See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Fordon för personbefordran
Beskrivning: Denna upphandling avser ramavtal för köp av fordon, inklusive serviceavtal, för persontransporter till Region Örebro län. Köpen sker löpande under avtalstiden.
Intern identifierare: 25RS393
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34100000 Motorfordon
Ytterligare klassificering (cpv): 34110000 Personbilar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Intern identifierare: 1796776-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Anbudsområde 1
Intern identifierare: 1796777-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Anbudsområde 2
Intern identifierare: 1796778-2
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Anbudsområde 3
Intern identifierare: 1796779-3
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Anbudsområde 4
Intern identifierare: 1796780-4
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: Anbudsområde 5
Intern identifierare: 1796781-5