2. Förfarande
Förfarande
Titel: Natursten - Material för nya Stationsområdet Varberg
Beskrivning: Varbergs kommun, Hamn och Gatuförvaltningen upphandlar leverantör för naturstensmaterial gällande separat projekt,. Nya stationsområdet i Varberg.
Intern identifierare: 24/56
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44113140 Gatsten
Ytterligare klassificering (cpv): 44113100 Gatläggningsmaterial, 45262511 Stenhuggning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Obligatorisk del