475953-2019 - ÄndringSverige-KRISTIANSTAD: Brödprodukter, färska bakverk och kakor
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Färskt bröd
Referensnummer: 2019-O001331
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
15810000 Brödprodukter, färska bakverk och kakor
II.1.4.
Kort beskrivning
Färskt bröd och kaffebröd till Region Skånes måltidsverksamhet i Helsingborg, Kristianstad, Malmö och Lund.