See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kommunikation inom Termo
Beskrivning: Uppdraget för Termos kommunikationsplatform är att sprida kunskap och resultat från programmet. Detta innefattar både att dela information mellan forskare och innovatörer inom programmet, samt att nå ut till programmets målgrupper som kan dra nytta av resultaten.
Intern identifierare: 2025-4138
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71314300 Konsulttjänster för energibesparing
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000