Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71321300 Konsulttjänster inom VA
Ytterligare klassificering (cpv): 71321400 Konsulttjänster inom ventilation
Leveransplats
Del av land (NUTS): Kalmar län (SE213)
Land: Sverige
Kompletterande information: Västerviks kommun