See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Avloppstjänster
Beskrivning: Avloppstjänster till KKB Avropsberättigade: KKL Fastigheter AB 559053-5125 Kävlinge Kommun 212000-105
Intern identifierare: 2025-1746
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90400000 Avloppshantering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Övergripande krav (1)
Beskrivning: se underlag
Intern identifierare: 1822738-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Information om anbudsgivaren (1)
Intern identifierare: 1822739-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Intern identifierare: 1822740-2