476409-2026 - Resultat
Sverige – Yrkesutbildning – Arbetsmarknadsutbildning skärande bearbetning på kriminalvårdsanstalt Västervik
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – förenklat system
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelArbetsmarknadsutbildning skärande bearbetning på kriminalvårdsanstalt Västervik
BeskrivningArbetsmarknadsavdelningen beslutar om ny anskaffning av arbetsmarknadsutbildning skärande bearbetning på kriminalvårdsanstalt Västervik.
Intern identifierareAf-2025/0099 8036
Typ av förfarandeAnnat förfarande i ett steg
Förfarandets viktigaste känneteckenFörenklat förfarande
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 80530000 Yrkesutbildning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelGenerell del
BeskrivningArbetsmarknadsutbildning Kriminalvården
Intern identifierare1813181-0
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelVästervik Norra
BeskrivningArbetsmarknadsutbildning
Intern identifierare1819488-1
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelAnbudsgivarens bekräftelse
Intern identifierare1813184-2