2. Förfarande
Förfarande
Titel: Dekaler
Beskrivning: Upphandlingen omfattar leverans av dekaler för utomhusbruk.
Intern identifierare: 25/0037
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 22459100 Reklamdekaler och -klistermärken
Ytterligare klassificering (cpv): 30192800 Självhäftande etiketter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000