2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI Elektrifierad rörspräckning
Beskrivning: RFI gällande elektrifierad rörspräckning
Intern identifierare: 24/18
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45232100 Anläggningsarbeten och tillhörande arbeten: vattenrörledningar