4766-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Transporter (utom avfallstransport) – Ramavtal flyttjänster
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRamavtal flyttjänster
BeskrivningRamavtalet omfattar i huvudsak flyttjänster av bohag vid evakuering av hela fastigheter.
Intern identifierareMIC 2025/2
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 60000000 Transporter (utom avfallstransport)
Ytterligare klassificering (cpv): 60100000 Vägtransporter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareRamavtal flyttjänster