See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Förbrukningsmaterial till Idylla
Beskrivning: Förbrukningsmaterial till befintligt idylla instrument
Föregående meddelande: 123456-2024
Intern identifierare: 2025-O001219
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33696500 Laboratoriereagenser
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000