476825-2020 - ResultatSverige-Sundbyberg: Skadeförsäkringar
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Fullserviceavtal, skadedjursförsäkring Fastighets AB Förvaltaren
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
66515000 Skadeförsäkringar
II.1.4.
Kort beskrivning
Fullserviceavtal, skadedjursförsäkring för Fastighets AB Förvaltaren perioden 1.9.2020 -31.8.2023 med rätt till ett års förlängning
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen