476854-2019 - ÄndringSverige-Farsta: Programvara och informationssystem
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Plattform för larmmottagning
Referensnummer: 2.2.3-192/2019
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
48000000 Programvara och informationssystem
II.1.4.
Kort beskrivning
Inbjudan
Stockholms stad genom dess äldrenämnd, Stockholms Trygghetsjour, nedan kallad STJ, inbjuder er att lämna anbud på plattform för larmmottagning enligt de förutsättningar som anges i detta upphandlingsdokument med bilagor. Upphandlingen administreras av stadens serviceförvaltning.