2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ultrasensitive Simoa kits for measurements (V2024/454)
Beskrivning: Supply of Simoa NfL/GFAP kits to Lunds University
Intern identifierare: V 2026/2212
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Ultrasensitive Simoa kits for measurements (V2024/454)