477068-2021 - ÄndringSverige-Söderhamn: Reparation, underhåll och tillhörande tjänster för fordon och liknande utrustning
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Verkstadstjänster och service på fordon och maskiner under 3,5 ton för Söderhamns kommun, Faxeholmen AB samt Söderhamn Nära AB
Referensnummer: 11595
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
50100000 Reparation, underhåll och tillhörande tjänster för fordon och liknande utrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Inköpssamverkan Mitt upphandlar på uppdrag för Söderhamns kommun, Faxeholmen AB samt Söderhamn Nära AB ett ramavtal för verkstadstjänster och service av fordon och maskiner under 3,5 ton.