477244-2026 - Resultat
Sverige – Reparation och underhåll av pumpar, ventiler, kranar, metallbehållare och maskiner – Service av kompressorer, luftfilter och torkar
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelService av kompressorer, luftfilter och torkar
BeskrivningSe upphandlingsdokument
Intern identifierare25RS697
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 50500000 Reparation och underhåll av pumpar, ventiler, kranar, metallbehållare och maskiner
Ytterligare klassificering (cpv): 50531300 Reparation och underhåll av kompressorer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000