See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: AV-konsulttjänster
Beskrivning: KTH upphandlar ramavtal avseende AV-konsulttjänster. Ramavtal kommer att tecknas med upp till tre (3) leverantörer i rangordning under förutsättning att så många godkända anbud finns.
Föregående meddelande: 248965-2023
Intern identifierare: V-2023-0256
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 51500000 Installation av maskiner och utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000