477500-2020 - ÄndringSverige-Ludvika: Socialvård och tillhörande tjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Plats på bostad med särskild service för vuxna enligt LSS
Referensnummer: GNU 2019/37
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
85300000 Socialvård och tillhörande tjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Plats på bostad med särskild service för vuxna enligt LSS gällande kommunerna Falun och Säter.